Adil Kullanım Kotası

2.810 kez okundu
ttnet

ttnet.jpg" rel="lightbox[4464]" title="ttnet">ttnet 300x186 Adil Kullanım KotasıAdil kullanım TTnet in yaptığı bir uygulamadır. Bu uygulamaya genel olarak bakacak olursak. TTNET bayisine gittiğimizde örnek olarak 8Mbit sınırsız internet bağlatıyorsunuz. Eve geldiğinizde 8Mbit interneti kullanarak çeşitli film arşivleri, yazılım arşivleri, müzikler, dosyalar, oyunlar indirdiriniz. Bir sonraki gün baktınız ki 8Mbit olan internetiniz 1Mbite düşmüş. İşte bu adil kullanım kotası.

Ülkemizde sınırsız hiç bir şey yok internet de onlardan biri. Her ne kadar sınırsız diye aldığımız internetin de bir sınır var.Bu sınır nedir nasıl aşılır sorularına gelelim. Bu sınır sizin internet hızınızı belirleyen bir 25 GB lık bir kota. Bu kotayı aştığınızda hızınız düşürülüyor. 25 GB lık kotayı 50 GB yapmakta 100 GB yapmakta sizin elinizde belirli bir ücret karşılığında tabiki.

Düşürülen hızlar hep düşük kalmayacak tabiki faturanızla birlikte ay başında düzelecek. Merak etmeyin bu kotayı aşmanız hiç bir şekilde faturanızda ek bir ücret olarak belirmez. Sadece akk bitiminde hızınızda büyük oranda düşüş yaşanır.

 

Benzer Yazılar

0 Responses to “Adil Kullanım Kotası”


  • No Comments

Mesaj YAZ
En Çok Okuduklarınızclose