Akıllı Televizyon Dünyası “Dark Android Box”

5.365 kez okundu

Akıllı telefonlar , tabletlerden sonra şimdi de sıra akıllı televizyonlara geldi.Akıllı televizyonların da işletim sistemi mobil cihazlarda olduğu gibi Android olarak tercih edildi. Televizyonların kendi içerisinde bulunan işletim sistemleri sayesinde internet tarayıcısı ve Youtube gibi popüler video izleme siteleri rahatlıkla kullanılabiliyor. Dark Android Box ise , tek bir kutucuğa sığdırılmış içerisinde Andorid işletim sistemine sahip internet , oyun , uygulama ve USB ile film takıp izleme özelliklerine sahip bir akıllı kutudur. Dark Android Box alırken benim televizyonum dokunmatik değil diye tereddütte kalmanıza gerek yok. Dark Android Box geliştirdiği kumanda ile televizyonu dokunmatik olmayanların çaresini buluyor ve ihtiyaçlarını karşılıyor.
Dark Android Box 300x247 Akıllı Televizyon Dünyası “Dark Android Box”
Dark Android Box aynı ufak bir bilgisayar gibi düşünebileceğimiz ARM çift çekirdekli işlemcisi bulunan , kablosuz ağ desteği destekleyen , Türkçe dil seçenekli , 2 adet USB girişi bulunan , SD kart oyucusuna sahip televizyonlarımıza taktığımız bir televizyon canavarı diyebiliriz. 1080p video oynatabilmeyi destekleyen Dark Android Box bu sayede bizlere kaliteli bir film keyfi sunuyor. Dark Android Box’un üzerinde bulunan internet bağlantısı sayesinde e-postalarımızı okuyabilir, e-posta yazabilir, internette gönlümüzün estiği gibi dolaşabiliriz.

Android işletim sistemine sahip olan Dark Android Box, Google Play Store üzerindeki yüz binlerce Android uygulama ve Android oyununu rahatlıkla kullanma imkanı sunmaktadır. Paket içeriğinde bulunan Air Mouse kumandası sayesinde Android oyunları oynamaktan, dokunmatik telefonumuz kadar zevk alabilirsiniz.
Dark Android Box 1 300x300 Akıllı Televizyon Dünyası “Dark Android Box”
1080p video oynatabilen Dark Android Box bunun yanı sıra Dolby DTS çevresel ses desteğini de sunmaktadır. Bu ses desteği sayesinde sanki filmi ses sistemi döşenmiş bir sinema ortamında izliyormuş hissine kapılacaksınız.

 

Benzer Yazılar

0 Responses to “Akıllı Televizyon Dünyası “Dark Android Box””


  • No Comments

Mesaj YAZ




En Çok Okuduklarınızclose