Apple’ın yeni iOS sürümü hayal kırıklığına uğrattı

1.100 kez okundu
ios6

APPLE, bilindiği üzere teknolojinin mimari ve en büyük firmalarından birisidir. Tablet ve İPHONE cihazlarda kullanılan İOS işletim sistemi, mobil işletim sistemleri arasında en çok tercih edilen ve en kaliteli işletim sistemi olarak bilinmektedir.

APPLE son ürettiği haliyle yani İOS 6 sürümünü beta olarak yayınladı. Kullanıcılar tarafından ideal bazı çözümler üreten bu sistem, eğlence ve internet keyfini sonuna kadar yaşatmayı hedeflemektedir. Her ne kadar beğenilse de derinlemesine bir incelemeye tabi tutulduğunda bazı eksikliklerinin de olduğunu görüyoruz.  Bu eksikliklerinden birkaç tanesinden bahsedecek olursak;

Kullanıcıyı etkileyecek yeni bir görünüm ortaya koyamayan APPLE eski sürümlerinde ki görüntüsü ile yeni bir versiyon üretme yoluna gitmiştir. Bu da zaman kaybı olarak nitelendirilebilir.

İOS 6’ya yönelik bazı özellikler ve uygulamalar piyasaya sunulmuş olsa da şunu açıkça söyleyebiliriz ki, rakipleri bu uygulama ve özellikleri daha önceden piyasaya sunmuştu. Daha iyi diye nitelendirebileceğimiz bir özellik göremedik.

APPLE kendi işletim sistemi ve kendi uygulamalarını üreten bir firma, yeni sürümünde de başarı sağlasa da bu başarı kendi telefonlarının kalitesinden kaynaklanmaktadır. İPHONE modellerine yenilik katan pekte bir değişiklik görememekte satışlarda artış sağlanmıştır.

 

Benzer Yazılar

0 Responses to “Apple’ın yeni iOS sürümü hayal kırıklığına uğrattı”


  • No Comments

Mesaj YAZ
En Çok Okuduklarınızclose