avea yarından itibaren iphone 4s satışlarına başlıyor

1.222 kez okundu

avea-iphone4s.jpg" rel="lightbox[2346]" title="avea-iphone4s">avea iphone4s avea yarından itibaren iphone 4s satışlarına başlıyorAvea bugün yaptığı açıklamayla, iPhone 4S’in satışına yarından itibaren başlayacaklarını duyurdu. Yani uzun zamandır Türkiye’ye gelmesi beklenen iPhone 4S’e artık sahip olabilirsiniz.
Avea, iPhone 4S’in satışlarına 16 Aralık Cuma günü başlayacağını duyurdu. Tüm dünyada “Şimdiye kadar piyasaya çıkmış en inanılmaz ve özellikli iPhone” olarak nitelendirilen iPhone 4S, müthiş bir hıza sahip çift çekirdekli grafik işlemcisi Apple A5 Çip ve 1080p tam HD video kayıt özellikli kamerasıyla yepyeni ve inanılmaz yenilikleri ile dikkat çekiyor.

Kullanıcılarına teknolojinin verebileceği tüm ayrıcalıkları yaşatacak olan iPhone 4S’in 16GB modeli 115 TL, 32GB modeli için 133 TL ve 64GB modeli için ise 151 TL’lik satış fiyatlar ve 24 ay sözleşmeli olarak Avea İletişim Merkezleri ve Avea Satış Noktaları’nda temin edilebilecek. iPhone 4 8GB ise ayda 87 TL’ye 24 ay taahhütlü ve 4GB data paketiyle satılacak.

iPhone 4S ile birlikte; 200’ün üzerinde yeni özellik barındıran ayrıca dünyanın en gelişmiş mobil işletim sistemi iOS 5 ve iPhone, iPad, iPod touch, Mac ya da PC’nizle çalışacak ve saklamak istediğiniz tüm içeriği otomatik olarak depolamanızı sağlayacak iCloud da lanse edilmiş olacak.

Avea olarak her zaman yeni ürün ve servislerle kullanıcılarımızın yanında olmayı kendimize ilke edindik” diyen Avea Satıştan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Ali Yılmaz, “iPhone 4S’i tüm müşterilerin ihtiyacına uygun ve avantajlı fiyat alternatifleri ile sunuyor olmanın gururunu yaşıyoruz” dedi.

Bu adrese giderek Avea’nın iPhone 4S için düzenlediği avantajlı kampanyalara göz atabilirsiniz.

 

Benzer Yazılar

0 Responses to “avea yarından itibaren iphone 4s satışlarına başlıyor”


  • No Comments

Mesaj YAZ
En Çok Okuduklarınızclose