BLACKBERY BOLD 9900

1.686 kez okundu
bb-bold-9900

Blackberry adlı firmanın en üyesi karşımızda. Modelimizin kod adı Bold 9900. Bu model hem büyük ve yüksek çözünürlüklü dokunmatik ekrana, aynı zamanda oldukça kaliteli ve rahat bir klavyeye sahip.

Blackberry Bold 9900 model cihaz Blackberry’de bir öncü özelliğe sahip. Şu ana kadar Blackbery’in ürettiği en kibar yani ince cihaz. Yüksek hızlı işlemciye, yüksek bellek miktarına sahip olan cihaz oldukça akıcı çalışıyor. Ayrıca diğer Blackberry cihazlarda görmeye pek rastlamadığımız HD video çekme özelliği bu cihazda mevcut. Tabi çektiği videoları ve internetten izleyeceğiniz videoları da gayet akıcı bir şekilde oynatabiliyor cihaz.

bb bold 9900 300x210 BLACKBERY BOLD 9900Diğer tüm Blackberry modellerinde gördüğümüz optik iztopu ve dokunmatik ekran birbirine mükemmel uyum sağlıyor. Pil ömrü de kendi sınıfındaki cihazlarla aynı. Pil tasarımı öldürmemek için küçük yapılmış. Ancak yoğun kullanımda çok rahat günü çıkarıyor. Ayrıca yeni yayılmakta olan bir teknoloji olan NFC sistemine de sahip bu cihaz. Bu cihaz iş hayatı ile günlük yaşamı birleştirmek için yapılmış adeta. Bir yandan işlerinizi hallederken, diğer yandan yüksek çözünürlüklü ekranla film izleyebilir, oyun oynayabilirsiniz.

 

Benzer Yazılar

0 Responses to “BLACKBERY BOLD 9900”


  • No Comments

Mesaj YAZ
En Çok Okuduklarınızclose