corsair voyager gt 32 gb usb bellek testi

2.241 kez okundu

Corsair Voyager GT32GB corsair voyager gt 32 gb usb bellek testi

Eğer hızlı ve son derece dayanıklı bir USB bellek arıyorsanız, Corsair’in Voyager GT 32 incelemesine muhakkak göz atmalısınız. İşte süper dayanıklı USB bellek

Kullanılan video, müzik, resim ve oyun dosyalarının git gide kabarmasıyla, bu tip verilerin taşınması da zorlaşıyor. Eskiden 1 GB’lik belleğimizin içerisine videolarımızı doldurabiliyorken, artık 2 – 3 tane sıkıştırabiliyoruz. Bu durumda hem daha hızlı, hem de daha geniş bir depolama alanı sunan USB belleğe ihtiyaç duyuluyor. Corsair’in üst seviye Voyager GT model belleği, işimizi görecek gibi…
Lastikten bir dış malzemeye sahip olan Voyager GT 32 GB, 40 g darbe şiddetine kadar dayanıklı. 40 g darbeyi de sağlayıp bu ürüne kapağı kapalıyken zarar verebilen biri varsa zaten diyecek bir şeyimiz yok. Ofiste yaptığımız denemelerde, var gücümle duvara fırlatmama rağmen bir şey olmadı merete. Ayrıca ürün, suya da dayanıklı.

Ürünün kapağı, arka tarafına takılacak bir şekilde tasarlanmamış maalesef. Bu durumda kapağın kaybolması muhtemel.

USB 3.0 desteği ile son derece yüksek okuma ve yazma hızlarına ulaşabilen Voyager GT, yaptığımız testlerde okumada 150 MB sınırına çok yaklaşarak beğenimizi kazandı. Yazma hızları ise 44 – 45 MB seviyesinde kaldı. Kaldı dediğimize bakmayın, her haliyle çok yüksek rakamlar bunlar. İlginçtir, sitesinde yazan değerler daha düşük. Özellikle okuma hızı konusunda Voyager GT çok başarılı.

corsair usb corsair voyager gt 32 gb usb bellek testi

200 lira seviyesine hem 32 GB depolama alanı, hem yüksek performans, hem de anlamsız derecede yüksek dayanıklılık getiren Corsair Voyager GT, tercih edilesi bir ürün. Şu sıralar bir USB bellek almayı düşünüyorsanız, seçenekler listenizin üst sıralarında Voyager GT’ye yer verebilirsiniz.

Depolama alanı: 32 GB

Arabirim: USB 3.0

Okuma hızı: 135 MB/s

Yazma hızı: 41 MB/s

Darbeye dayanıklılık: 40 g

Bilgi için: Corsair
Telefon: 0212 266 87 70

 

Benzer Yazılar

0 Responses to “corsair voyager gt 32 gb usb bellek testi”


  • No Comments

Mesaj YAZ
En Çok Okuduklarınızclose