Tag Archive for 'apple easypay touch'

Apple EasyPay ödeme sistemi

apple easypay Apple EasyPay ödeme sistemi  Apple perakende mağazalarında müşterilere daha fazla kolaylık sağlayacak yeni bir ödeme sistemini hayata geçirdi.

EasyPay adı verilen sistemde mağazaya gelen müşteriler istedikleri ürünlerin satın alma prosedürlerini hiç bir mağaza görevlisi ile iletişime geçmeden gerçekleştirebiliyor. Apple yeni sistem hakkında mağaza görevlilerini geçen hafta bilgilendirdi.

EasyPay ile müşteri siparişlerinde artış yaşanması bekleniyor. EasyPay sistemi ürün stoklara girdiği andan itibaren 12 dakika süreyle sipariş için bekletiyor. Bu esnada müşteriler bu sisteme uygun geliştirilmiş Apple Store 2.0 uygulaması ile ürünü kontrol ediyor ve isterse sipariş verebiliyor.

Sipariş verildikten sonra müşterinin istediği mağaza stoklarına giren ürün için uyarı gönderiliyor ve müşteri mağazaya giderek imzasını attıktan sonra ürününü alarak çıkıyor. Siparişin ardından eğer uygunsa bir saat içerisinde ürün teslimata hazır hale geliyor. Continue reading ‘Apple EasyPay ödeme sistemi’

 
En Çok Okuduklarınızclose