Tag Archive for 'instagram'

Instagram, Facebook, Twitter, Youtube ve Whatsapp çılgınlığı

Facebook, Youtube, Twitter, Whatsapp ve Instagram çılgınlığı. Haber kaynağı olarak kullanılan platformlar arasında, sırasıyla sosyal paylaşım siteleri, Facebook, Youtube, Twitter , Whatsapp ve Instagram yer aldı. Türkiye’de internet kullanıcılarının yüzde 73’ü sosyal medyayı bir haber kaynağı olarak görüyor ve kullanıyor, bu konuda en popüler sosyal mecra ise Facebook. Twitter bunu takip ederken ilginçtir Youtube 3. sırada yer alıyor. Yavaş yavaş video haberlerin popülerliğinin artması sevindirici.

 facebook twitter youtube whatsapp instagram2.png Instagram, Facebook, Twitter, Youtube ve Whatsapp çılgınlığı

Youtube özellikle geçtiğimiz 1 Nisan Continue reading ‘Instagram, Facebook, Twitter, Youtube ve Whatsapp çılgınlığı’

 

Apple yapar da Samsung geri kalır mı sandınız

geri-kalmak

Apple yapar da Samsung geri kalır mı? Son yıllarda piyasaya sürdüğü akıllı telefonlarla dikkatleri üzerine çeken Samsung, şimdi de akıllı saat üretimine başladı. Daha önce ezeli rakibi Apple da akıllı saat üretimi kararı almıştı. Şirketin “Galaxy Gear”ismi ile Eylül ayında piyasaya süreceği akıllı saat üzerinden internet erişimi ve telefon görüşmeleri de yapılabilecek.  Dokunmatik LCD ekranla kullanımı kolay olan akıllı saatin, Continue reading ‘Apple yapar da Samsung geri kalır mı sandınız’

 

Müjde.. Instagram’a Video Desteği Geliyor

instagram-son

Facebook’un 20 Haziran’da Mark Zuckerberg önderliğinde gerçekleştireceği etkinlik hala gizemini korurken, şirketin popüler fotoğraf paylaşma servisi Instagram için yeni bir özellik üzerinde çalıştığı söylentisi ortaya atıldı.  Önümüzde günlerde Facebook Menlo Park Yönetim Merkezi’nde gerçekleştireceği basın toplantısında yeni ürününü tanıtacak Facebook, etkinlik hakkında bilgi sızdırılmamasına büyük Continue reading ‘Müjde.. Instagram’a Video Desteği Geliyor’

 

iTunes Rewind 2011; yılın iphone uygulaması

iTunes Rewind 2011 iTunes Rewind 2011; yılın iphone uygulaması  Apple, iPhone için yılın uygulamasını seçti. iTunes Rewind 2011 adıyla yapılan yarışmada neredeyse herkesin kullandığı bir uygulama, yılın iPhone uygulaması seçildi.
Apple, milyonlarca satan iPhone için 2011’in en iyi uygulamasını seçti. iTunes Rewind 2011 çerçevesinde Apple editörleri, binlerce aday arasından yıla damgasını vuran uygulamayı belirledi. Aslında birinci olan uygulama, çoğumuzun iPhone’unda bulunan bir fotoğraf uygulaması. Evet ilk tahminler doğru; Instagram, 2011 Yılın Uygulaması.

Continue reading ‘iTunes Rewind 2011; yılın iphone uygulaması’

 

iphone popüler uygulaması instagram farklı platformlar içinde kullanılabilecek

instagram iphone popüler uygulaması instagram farklı platformlar içinde kullanılabilecek  iPhone’un en popüler uygulamalarından biri olan Instgram, farklı platformlara da açılıyor. iOS’tan sonra yeni bir mobil işletim sisteminde de kullanılabilecek

iPhone ile popüler hale gelen ve halen en yaygın fotoğraf paylaşım uygulamalarından biri olan Instagram, kullanıcıya farklı efektlerle fotoğraf çekme ve bunları paylaşma imkanı sunuyor.
Yazılımı geliştiren firmadan yapılan açıklamaya göre uygulama Android işletim sistemine uyarlanıyor. Instagram’ın CEO’su Kevin Systrom tarafından yapılan açıklamaya göre firma kısa bir süre sonra üye sayısını ikiye katlayacak.

Continue reading ‘iphone popüler uygulaması instagram farklı platformlar içinde kullanılabilecek’

 En Çok Okuduklarınızclose