Tag Archive for 'weibo'

Samsung Katlanabilir ekranlı telefon yolda

Katlanabilir ekranlı Samsung telefon yolda. Katlanabilir ekranlı Samsung telefon hakkında yeni iddialar ortaya çıktı. Galaxy X1 adını alacağı belirtilen ve katlanabilir bir ekrana sahip olacağı iddia edilen cihaz 2017’nin sonlarına doğru piyasaya çıkabilir. Samsung’un yakın gelecekte katlanabilir ekrana sahip bir akıllı telefon piyasaya sürmeyi planladığı biliniyor.

samsung galaxy s8 news and release date s8 to launch alongside galaxy x foldable Samsung Katlanabilir ekranlı telefon yolda

Hatta bu modelinin adının Galaxy X1 Continue reading ‘Samsung Katlanabilir ekranlı telefon yolda’

 

Çin Twitter’ına sadece kimlikle girilebilecek

weibo Çin Twitterına sadece kimlikle girilebilecek  Pekin şehir yönetimi, Weibo’yu kullananların önceden kimlik bilgilerini kaydettirmesini zorunlu kıldı.
Pekin şehir yönetimi aldığı kararla Çin’in mikro-blog platformu Weibo’yu kullanacak kişilerin kimlik bilgilerini kaydettirmelerini zorunlu hale getirdi. “Twitter’in Çincesi” olarak tanınan Weibo son dönemlerde Çin’de hükümet ya da yetkililere yönelik eleştirilerin yayıldığı en önemli ortamlardan biri olarak dikkat çekiyor.

Pekin yönetiminin kararıyla mikro-blog sistemini kullanmak isteyenler isim ve soyadlarını kaydettirmek zorundalar. Weibo’yu hâlihazırda kullanan kişilere ise Continue reading ‘Çin Twitter’ına sadece kimlikle girilebilecek’

 En Çok Okuduklarınızclose