Tag Archive for 'youtube'

Instagram, Facebook, Twitter, Youtube ve Whatsapp çılgınlığı

Facebook, Youtube, Twitter, Whatsapp ve Instagram çılgınlığı. Haber kaynağı olarak kullanılan platformlar arasında, sırasıyla sosyal paylaşım siteleri, Facebook, Youtube, Twitter , Whatsapp ve Instagram yer aldı. Türkiye’de internet kullanıcılarının yüzde 73’ü sosyal medyayı bir haber kaynağı olarak görüyor ve kullanıyor, bu konuda en popüler sosyal mecra ise Facebook. Twitter bunu takip ederken ilginçtir Youtube 3. sırada yer alıyor. Yavaş yavaş video haberlerin popülerliğinin artması sevindirici.

 facebook twitter youtube whatsapp instagram2.png Instagram, Facebook, Twitter, Youtube ve Whatsapp çılgınlığı

Youtube özellikle geçtiğimiz 1 Nisan Continue reading ‘Instagram, Facebook, Twitter, Youtube ve Whatsapp çılgınlığı’

 

YouTube TV kanalı hizmeti verecek!

youtubetv YouTube TV kanalı hizmeti verecek! Google’ın himayesi altına girdiği günden beri adından her defasında yenilikler ve başarılarıyla birlikte söz ettirmeyi başaran dünyanın en popüler video paylaşım sitesi YouTube, her geçen gün kullanıcı kitlesini arttırmaya devam ediyor. Bu bağlam içerisinde tüketicilere sürekli yenilikler sunarak kalitesini arttırmayı amaçlayan video portalı,

reklam gelirlerini daha da üst seviyeye taşıyarak yeni tematik kanal hizmeti vermeyi amaçlıyor.

Bu kapsam içerisinde ilk olarak ABD’nin yerel televizyon yöneticileriyle birlikte aynı masaya oturan Google yetkilileri, bu kanalların yayın hakkını satın alarak ilk etapta 12 yeni farklı kanalla birlikte modadan spora birçok farklı konuda hizmet vermeyi amaçlıyor.

Continue reading ‘YouTube TV kanalı hizmeti verecek!’

 

Youtubeden sayesinde para kazanma

youtube Youtubeden sayesinde para kazanma

YouTube ile zengin olabilirsiniz
Video paylaşım siteleri, kolay yoldan zengin olmak isteyenlerin başlıca adresi haline geldi.

YouTube, 2007’den bu yana en popüler amatör içeriği yaratan 20 bin yapımcıya milyonlarca dolar ödedi.

Dünyanın en popüler video paylaşım sitesi YouTube, 2010 itibariyle paylaştıkları videoya verilen reklam gelirinden ayda bin doların üzerinde kazanan ortaklarının sayısında yüzde 300 artış olduğunu duyurdu.
Continue reading ‘Youtubeden sayesinde para kazanma’

 En Çok Okuduklarınızclose