galatasaray attı twittler havada uçuştu

1.406 kez okundu

galatasaray-twitter.jpg" rel="lightbox[2053]" title="galatasaray-twitter">galatasaray twitter galatasaray attı twittler havada uçuştu  Dünya’nın en büyük derbileri arasında kabul edilen Galatasaray – Fenerbahçe maçında yaşananlar mikro blog Twitter’ı karıştırdı. İşte taraftarın gözünden maçın nabzı.
Gündemin merkezi sosyal ağ Twitter, bugün oldukça yoğun bir tempo içerisindeydi. Türk futbolunun iki büyük ismi arasında gerçekleştirilen dev maçta yaşananlar dakika dakika Twitter’a yansıdı.

İstanbul’da oynana maç, haftalardır en çok konuşulan konular arasındaydı. Derbi öncesi Fenerbahçe taraftarları galibiyet inançlarını yansıtan etiketlerle tweet girmeye başladılar.

Buna karşılık #bugungunlerdengalatasaray başlığı ile tweet yazan sarı kırmızılar böylece Twitter yarışının da başlamasına neden oldular.

Ancak az önce biten ve Galatasaray’ın 3-1 aldığı maç Twitter’da büyük bir patlama yarattı. Özellikle maçta yaptığı hatalarla taraftarının tepkisini çeken Bilica ve teknik direktör Aykut Kocaman eleştiri yağmuruna tutuldu.

Taraftarın büyük bölümü ise Volkan’ın farkı önlediğini yazdı. Ancak sarı lacivertli taraftarların bir kısmı eleştirilere destek verirken diğer bir kısmı ise buna karşı çıktı.

gs fb tweets galatasaray attı twittler havada uçuştu

Galibiyet sevincini doyasıya yaşayan Galatasaraylılar ise üstün performanslarından dolayı Felipe Melo ve Emre Çolak’ı gündem listesine soktular.

Ayrıca şu sıralar #Galatasaray etiketiyle siteyi tweet yağmuruna tutan internet kullanıcıları, takımlarını Dünya sıralamasında ikinci sıraya yerleştirdi.

 

Benzer Yazılar

0 Responses to “galatasaray attı twittler havada uçuştu”


  • No Comments

Mesaj YAZ
En Çok Okuduklarınızclose