Galaxy S3’ün içinde ne var?

2.587 kez okundu
samsung-galaxy-s3-front

samsung-galaxy-s3-front.jpg" rel="lightbox[3489]" title="samsung-galaxy-s3-front">samsung galaxy s3 front 237x300 Galaxy S3ün içinde ne var?Android canavarı Galaxy S3’ü parça parça ettiler; bakın içinden neler çıktı neler…

Samsung’un son Android canavarı Galaxy S III, iFixit ve Chipworks tarafından parçalarına bölündü. Böylece telefon hakkında daha fazla bilgi ortaya çıkmış oldu.

Galaxy III, içerisinde 2100mAh’lik bir pile sahip. Pil aynı zamanda telefonun NFC çipini üzerinde barındırıyor. Telefon üzerindeki cam, ekrana yapışık vaziyette bulunuyor. iFixit bu durumun ekranınızını değiştirmek zorunda kalmanız halinde maliyeti yükselteceğini vurguluyor. Samsung, Galaxy S III’de ekran olarak yüzde 20 daha ince ancak orijinali kadar sağlam olan Corning Gorilla Glass 2’yi kullanıyor.

Galaxy S III’ün içinin açılmasıyla yapılan en önemli keşif ise cebin 8MP’lik kamera sensörünün iPhone 4S’inki ile aynı olması. Galaxy S III’ün 1.9MP’lik ön yüz kamerasının iPhone 4S’in VGA ön yüz kamerasını geride bıraktığını söyleyelim.

 

Benzer Yazılar

0 Responses to “Galaxy S3’ün içinde ne var?”


  • No Comments

Mesaj YAZ
En Çok Okuduklarınızclose