HP LaserJet P1102w video inceleme

1.927 kez okundu

hp laserjet p1102w HP LaserJet P1102w video inceleme

Bir hayli minik boyutuyla dikkat çeken HP LaserJet P1102w, test merkezimizin konuğu oluyor. Yoksa siz de yazıcıların çok yer kapladığından şikayet edenlerden misiniz?
HP’nin LaserJet serisine dahil ettiği P1102w model ürünü, basitliğinin yanısıra gayet işlevsel bir ürün. En başta, son derece küçük. Küçük olması sebebiyle yazıcıyı, ofisimizde veya evimizde istediğimiz yere konumlandırabiliyoruz. Küçük olmasının yanısıra, hem USB hem de kablosuz ağ üzerinden baskı komutu alabiliyor. Bu durumda, çok sayıda bilgisayar tarafından sorunsuz bir şekilde üründen faydalanabiliyoruz. Çok sayıda bilgisayar denince zaten ilk olarak aklımıza ofis geliyor.


Ürünün bir diğer artısı ise, kolay kurulumu. Ürünü USB üzerinden bilgisayara bağladığımız anda, karşımıza USB bellek takılmış gibi “otomatik çalıştır” penceresi geliyor. Yani ürünün yazılımı ve sürücüleri, yazıcının kendi içerisine entegre edilmiş.
Sadece siyah – beyaz baskı yapabilen P1102w, özellikle yazı çıktılarında çok hızı bir basım ve mükemmel bir kalite sunabiliyor. Ürün, dakikada 18 sayfa basabiliyor. 150 kağıtlık hazne de, kağıt değişimi için sık sık yazıcının başına geçmeniz gerekliliğini azaltıyor. Üzerinde yer alan az sayıda tuş, yazıcının hali hazırda basit olan tüm işlevlerini yerine getirmenize olanak sağlıyor.

HP LaserJet P1102w

Yazıcı
Yazıcı tipi: Siyah – beyaz lazer

Baskı hızı: Dakikada 18 sayfa

Kağıt tepsisi: 150 sayfa

Çözünürlük: 600 x 600 Dpi

Ağırlık: 5.3 kg

 

Benzer Yazılar

0 Responses to “HP LaserJet P1102w video inceleme”


  • No Comments

Mesaj YAZ
En Çok Okuduklarınızclose