İPHONE 5 Ne zaman Çıkacak!

1.944 kez okundu
iphone5

APPLE, son dönemlerde ürettiği İPHONE serisi ile akıllı telefon sektörünün lideri konuma gelmiş ve yaptığı çalışmalarla tüm Dünya’da yankı bulmayı başarmıştır.

Son ürünü olan İPHONE 4S’in ardından hızlı bir çalışma evresine başlayan APPLE, yeni ve en iyi serisi olarak belirttiği İPHONE 5 cep telefonunu piyasa sunmaya hazırlanıyor.

İlk açıklamalara göre İPHONE 5 serisinin 2012 son çeyreğinde tanıtılacağı gelen haberler arasındaydı. Fakat hazırlıkların tamamlanamaması ve İPHONE 5 cep telefonunun henüz istenildiği teknolojik özelliklere kavuşmaması nedeniyle bu tarih 2013 ilk çeyreğine kaydırıldı.

iphone51 300x188 İPHONE 5 Ne zaman Çıkacak!İPHONE 5’in bu denli beklenmesinin sebeplerinden birisi ekranının merakla beklenmesidir. Diğer sürümlere nazaran daha büyük bir ekrana sahip olacağına dair dedikoduların hızla yayılması, firma yetkililerini de açıklama yapmak zorunda bıraktı. Diğer sürümlerinde 3,5’’ ekran kullanan İPHONE bu sürümünde 4’’ capasitif ekran tercih ettiklerini duyurdu.

İPHONE 5’in ne zaman satışa çıkacağını merak edenler var ise bizim duyumlarımız ve tahminlerimizden yola çıkarak vereceğimiz tarih 2013 mayıs-haziran aylarına karşılık gelmektedir.

 

Benzer Yazılar

0 Responses to “İPHONE 5 Ne zaman Çıkacak!”


  • No Comments

Mesaj YAZ
En Çok Okuduklarınızclose