iphone popüler uygulaması instagram farklı platformlar içinde kullanılabilecek

2.490 kez okundu

instagram.jpg" rel="lightbox[2073]" title="instagram">instagram iphone popüler uygulaması instagram farklı platformlar içinde kullanılabilecek  iPhone’un en popüler uygulamalarından biri olan Instgram, farklı platformlara da açılıyor. iOS’tan sonra yeni bir mobil işletim sisteminde de kullanılabilecek

iPhone ile popüler hale gelen ve halen en yaygın fotoğraf paylaşım uygulamalarından biri olan Instagram, kullanıcıya farklı efektlerle fotoğraf çekme ve bunları paylaşma imkanı sunuyor.
Yazılımı geliştiren firmadan yapılan açıklamaya göre uygulama Android işletim sistemine uyarlanıyor. Instagram’ın CEO’su Kevin Systrom tarafından yapılan açıklamaya göre firma kısa bir süre sonra üye sayısını ikiye katlayacak.

Bu açıklama ise uygulamanın Android platformuna taşınacağı olarak yorumlanıyor. Geçtiğiğimiz günlerde de benzer bir söylenti yayılmış ve firmanın Android sürümü üzerinde çalıştığı iddia edilmişti.

Üye sayısını artırmayı hedefleyen Instagram’ın önündeki en kolay yol ise şimdilik sadece iOS üzerinde sunduğu desteği Android gibi platformlara taşımak. Görünen o ki bu da ilerleyen günlerde gerçekleşyecek bir ihtimal.

 

Benzer Yazılar

0 Responses to “iphone popüler uygulaması instagram farklı platformlar içinde kullanılabilecek”


  • No Comments

Mesaj YAZ
En Çok Okuduklarınızclose