iTunes Rewind 2011; yılın iphone uygulaması

1.258 kez okundu

iTunes-Rewind-2011.jpg" rel="lightbox[2149]" title="iTunes-Rewind-2011">iTunes Rewind 2011 iTunes Rewind 2011; yılın iphone uygulaması  Apple, iPhone için yılın uygulamasını seçti. iTunes Rewind 2011 adıyla yapılan yarışmada neredeyse herkesin kullandığı bir uygulama, yılın iPhone uygulaması seçildi.
Apple, milyonlarca satan iPhone için 2011’in en iyi uygulamasını seçti. iTunes Rewind 2011 çerçevesinde Apple editörleri, binlerce aday arasından yıla damgasını vuran uygulamayı belirledi. Aslında birinci olan uygulama, çoğumuzun iPhone’unda bulunan bir fotoğraf uygulaması. Evet ilk tahminler doğru; Instagram, 2011 Yılın Uygulaması.

Fotoğraf çekme, filtre uygulama ve Twitter gibi profil sayfasında yayınlama uygulaması olan Instagram’da ayrıca ana ekranda takip ettiğiniz kişilerin yayınladığı fotoğrafları da görebiliyorsunuz. Şuan için sadece iOS’da bulunan Instagram’ı kullananların sayısı gün geçtikçe artıyor. Android kullanıcılarının da uzun süredir Instagram’ı beklediğini söyleyebiliriz.

instagramapp iTunes Rewind 2011; yılın iphone uygulaması

Instagram ile birlikte yarışan adaylar arasında Angry Birds, Fruit Ninja, Cut The Rope, Tiny Wings gibi oyunlar; Netflix, Facebook, Skype, Kindle, Pandora, Twitter, GarageBand gibi uygulamalar bulunuyordu. Instagram’ın sadece iOS’da olması belki de editörlerin seçiminde en etkili ayrıntı olabilir.
iTunes Store ve cihazlardaki App Store’larda giriş ekranında Instagram, Yılın Uygulaması adı altında kullanıcılara duyuruluyor.

 

Benzer Yazılar

0 Responses to “iTunes Rewind 2011; yılın iphone uygulaması”


  • No Comments

Mesaj YAZ
En Çok Okuduklarınızclose