Archive for the 'Facebook Haberleri' Category

Facebook’a ince ayar

facebook

Bu ufak araçlar, çok daha eğlenceli bir Facebook deneyimi yaşamanızı sağlayacak… Aslında Facebook, sıradan kullanıcının gördüğünden çok daha fazlasını yapabilme yeteneğine sahip. Sosyal ağı tam kapasite kullanabilmek için dışarıdan ufak yardımlar almak yeterli. Bu noktada, birkaç yardımcı araç kullanmakta fayda var. Örneğin bir albümde bulunan tüm resimleri Continue reading ‘Facebook’a ince ayar’

 

Facebook’ta Telefon İle Görüşme

orange-facebook-1
Facebook artık dünyanın lideri ve bu liderliğini değişik uygulamlar ile gösteriyor. Bunlardan yeni olanı facebook üzerinden arkadaşınız ile telefon ile konuşma yapabileceksiniz. Biraz değişik dursada facebook herşeyi yapar o güç kimde olsa aynısını yapar. Sistemin sponsoru Orange şirketi. Bu şirket Fransa’nın telekominikasyon şirketi ve büyük bir şirket.
Bu sistem ile numarasını bilmediğiniz arkadaşlarınızla dahi konuşa bileceksiniz. Bu sistem ilk olarak Fransada uygulanacak tabikide işin için milliyetçilik var ama olsun okadar. 2013 yılının yazında çıkacak olan sisteme ilginin büyük olması düşünülüyor. Bakalım facebookda bu gücünü düzgün kullanbilecek mi?
 En Çok Okuduklarınızclose