Archive for the 'İnternet' Category

Samsung Katlanabilir ekranlı telefon yolda

Katlanabilir ekranlı Samsung telefon yolda. Katlanabilir ekranlı Samsung telefon hakkında yeni iddialar ortaya çıktı. Galaxy X1 adını alacağı belirtilen ve katlanabilir bir ekrana sahip olacağı iddia edilen cihaz 2017’nin sonlarına doğru piyasaya çıkabilir. Samsung’un yakın gelecekte katlanabilir ekrana sahip bir akıllı telefon piyasaya sürmeyi planladığı biliniyor.

samsung galaxy s8 news and release date s8 to launch alongside galaxy x foldable Samsung Katlanabilir ekranlı telefon yolda

Hatta bu modelinin adının Galaxy X1 Continue reading ‘Samsung Katlanabilir ekranlı telefon yolda’

 

WhatsApp kullanıcıları dikkat

WhatsApp kullananlar çok dikkat etmeli! BTK Başkanı uyardı: Gönderilen mesajlar… 1 milyarın üzerinde kullanıcısı bulunan dünyanın en popüler anlık mesajlaşma uygulaması WhatsApp’ta tespit edilen güvenlik açığı, BTK Başkanı Ömer Fatih Sayan tarafından da dile getirildi. Sayan, anahtar yardımıyla uçtan uca şifrelemenin çözülebildiğini ifade etti.

 WhatsApp kullanıcıları dikkat

Güvenlik uzmanları WhatsApp’ta Continue reading ‘WhatsApp kullanıcıları dikkat’

 

Xiaomi’da, hızlı büyüme endişesi

Çin sınırlarında doğup dünyada adından söz ettiren markalardan biri olma yolunda ilerleyen Xiaomi, hızlı büyümenin endişesini yaşamaya başladı. Yöneticiler daha kontrol içinde bir yükseliş ile kalıcı istikrardan yana bir tavır sergiliyor. Teknoloji dünyasında son yılların en hızlı büyüyen firmalarından biri haline gelen Çinli Xiaomi, yöneticilerinin yüzünü oldukça memnun ediyor.

xiaomi miii Xiaomida, hızlı büyüme endişesi

Ama tüm bu olumlu gelişmelerin Continue reading ‘Xiaomi’da, hızlı büyüme endişesi’

 

YOLO Dünyası için Geri Sayım Başladı!

haydar colakoglu yolo uygulama YOLO Dünyası için Geri Sayım Başladı!

Ulaşımda En Pratik Yol O!  sloganı ile yola çıkan ve Uber’in karşılaştığı en güçlü rakip olan girişim YOLO için geri sayım başladı. Dünyada olduğu gibi ülkemizde de yoğun ilgi gören şehir içi, konfor ve kaliteyi birleştiren yolculuklar sağlayan platformlara bir yenisi daha ekleniyor. Kısa süre içinde hayatımızda farklı bir yer edinmeyi hedefleyen girişimin adı YOLO. Continue reading ‘YOLO Dünyası için Geri Sayım Başladı!’

 

Instagram, Facebook, Twitter, Youtube ve Whatsapp çılgınlığı

Facebook, Youtube, Twitter, Whatsapp ve Instagram çılgınlığı. Haber kaynağı olarak kullanılan platformlar arasında, sırasıyla sosyal paylaşım siteleri, Facebook, Youtube, Twitter , Whatsapp ve Instagram yer aldı. Türkiye’de internet kullanıcılarının yüzde 73’ü sosyal medyayı bir haber kaynağı olarak görüyor ve kullanıyor, bu konuda en popüler sosyal mecra ise Facebook. Twitter bunu takip ederken ilginçtir Youtube 3. sırada yer alıyor. Yavaş yavaş video haberlerin popülerliğinin artması sevindirici.

 facebook twitter youtube whatsapp instagram2.png Instagram, Facebook, Twitter, Youtube ve Whatsapp çılgınlığı

Youtube özellikle geçtiğimiz 1 Nisan Continue reading ‘Instagram, Facebook, Twitter, Youtube ve Whatsapp çılgınlığı’

 

İşte Dünya’nın en hızlı elektrikli otomobili

Dünya’nın en hızlı elektrikli otomobili. Dünya’nın en hızlı elektrikli otomobili; adı fazla duyulmamış bir Çinli şirket tarafından geliştirildi. Dünya’nın en çok tanınan elektrikli otomobil üreticisi Tesla ve güneş panelleri üreticisi SolarCity, güçlerini tek bir amaç doğrultusunda birleştirdi: Benzinli süper spor otomobillere kolayca meydan okuyabilecek bir elektrikli kara roketi yaratmak. SolarCity, Tesla’nın ortakları tarafından 2006 yılında, şehirlerin karbon bazlı enerji tüketimine, çevreci bir alternatif sunmak üzere kurulmuştu.

 s.aolcdn.com İşte Dünya’nın en hızlı elektrikli otomobili

Yani ikili arasında organik Continue reading ‘İşte Dünya’nın en hızlı elektrikli otomobili’

 En Çok Okuduklarınızclose