Archive for the 'Mobee' Category

Mobee’den Android 4’lü tablet

Mobee'den-Android-4'lü-tablet

Mobee’den Android 4’lü tablet

Mobee’nin Android 4’lü, Flash 11 destekli yeni tableti uygun fiyatıyla dikkatinizi çekecek!

Mobee, internet odaklı Nett serisine yeni bir ürün daha ekledi: Mobee Nett 10.1″ K1500. Yeni nesil mobil iletişimin simgesi Android 4.0 Ice Cream Sandwich işletim sistemine sahip olan 10.1″ K1500, iyi teknik özellikleri ile öne çıkıyor. Dokunmatik ekranıyla kullanım keyfini artıran tablet, alüminyum kasası sayesinde de istenen her yere güvenle götürülebiliyor. Mobee Nett 10.1″ K1500 KDV dahil 499 TL’lik fiyatıyla kullanıcılara ulaşıyor.

Adobe Flash 11 destekli Andorid 4.0 işletim sistemine sahip Mobee Nett 10″ K1500, yeni nesil A10 1.2-1.6 GHz çoklu çekirdekli işlemci kullanıyor. 1 GB DDR 3 RAM’e ve 8 GB Nand Diske sahip cihaz, özellikle profesyonel kullanıcıların tüm dosyalarını, belgelerini ve resimlerini kaydedip saklama imkanı veriyor. Depolama alanı mikro SD kart ile 32 GB’a kadar artırılabiliyor. 6 saatlik kullanım süresi ile Android 4.0’ın tüm imkanlarından, hangi mekanda olursa olsun özgürce yararlanma şansı sağlıyor.

K1500, 1024×600 çözünürlüğündeki 10.1 inch’lik, 10 noktadan kapasitif çoklu dokunmatik geniş ekranı ile hem iş hem de günlük yaşamda tabletten vazgeçemeyenlerin hayatını kolaylaştırıyor. HDMI çıkışı sayesinde görüntü ve ses aktarımı sorunsuz olarak yapılabiliyor.

Tablette, G-sensor ile ekranın otomatik olarak yön değiştirmesi, 3GT (yer çekimi sensörü) ve Jiroskop (denge sensörü) ister yatay ister dikey kullanıma imkanı vermesi de internette gezinirken, fotoğraf düzenlerken, video izlerken kolaylık sağlıyor. 1.3 MP web kamera da istenen anda görüntülü konuşmanın rahatlığını yaşatıyor.

Cihaz birçok uygulama üretimde yüklenmiş olarak kullanıcıya ulaşıyor. (Speed Forge 3D, Angry Birds, hesap makinesi, ofis programlarını kolayca ve hızla açmayı, oluşturmayı ve düzenlemeyi sağlayan Documents to Go, e-mail, Facebook, Galeri, G-mail, saat, hava durumu, web tarayıcı, MSN, müzik, dokunmatik ayarlar, Youtube, uygulama market, video, takvim, Skype.) Dileyenler, günlük hayat renk katan farklı uygulamalar da indirebiliyor. Trafik yoğunluğunu görüntüleyebilmek için İBB trafik uygulaması, pdf görüntüleme uygulaması, yarış, strateji gibi çeşitli oyunlar da yüklenebiliyor.

Cihazın 1 mini HDMI girişi, 1 kulaklık girişi, 1 mikro SD kart girişi, 1 mini USB girişi, 1 güç girişi bulunuyor.

 

 

 

kaynak:chip.com.tr

 
En Çok Okuduklarınızclose