Archive for the 'Video Galeri' Category

samsung galaxy note sesli komut özelliği test

galaxynote samsung galaxy note sesli komut özelliği test Samsung Galaxy Note üzerinden, klavye kullanmadan ses ile telefonu yönetmenin nasıl bir şey olduğunu merak ediyor musunuz? Buyurun, videoyu izleyin!
Telefonların yetenekleri hızla gelişiyor. Ekran, işlemci ve pil sürelerinde yapılan iyileştirmelerle beraber, telefonunuzu nasıl yöneteceğiniz konusunda gelinen nokta da birçok kullanıcıyı şaşırtıyor.

iPhone 4S ile gündeme bir kez daha gelen sesli komutla telefonu yönetmek konusunda iki işletim sistemini (Android vs. iOS) ülkemizde değerlendirmeye kalkarsak, yarışı daha başlamadan bitirmiş oluruz.

Çünkü 16 Aralık 2011’den itibaren, operatörler aracılığıyla ülkemizde satılmasına rağmen, Türkçe sesli komut desteği (Siri) olmayan iPhone 4S’in bu desteği ne zaman vereceği henüz belli değil.
Continue reading ‘samsung galaxy note sesli komut özelliği test’

 

televizyondaki cisimlere dokunabilme

tvdeki cisimleredokunma televizyondaki cisimlere dokunabilme  ABD’li mucit, TV’ye eklediği kamera sayesinde elini ekranın arkasına götürünce, yayının içindeki cisimlere dokunabiliyor

TELEVİZYONUN İÇİNDEKİLERE SANAL OLARAK DOKUNABİLİYOR

Televizyonun içinde görülen cisimlere “dokunmaya” çok az kaldı! ABD’de yaşayan genç iletişim öğrencisi Jayne Vidheecharoen, kendi geliştirdiği prototip sayesinde televizyonunun içindekilere sanal olarak da olsa dokunabiliyor.

Kaliforniya eyaletinde yaşayan Vidheecharoen, önce televizyonunda banttan Continue reading ‘televizyondaki cisimlere dokunabilme’

 

Samsung Chronos 7’nin tüm detayları

Samsung Chronos 7 Samsung Chronos 7nin tüm detayları

Samsung ve Apple arasındaki rekabete akıllı telefon ve tabletlerden sonra dizüstü bilgisayarlar da dahil oluyor. MacBook Pro ailesi ile profesyonellere yönelik dizüstü bilgisayarlar sunan Apple’a karşı Samsung’un yeni amiral gemisi 7 Serisi Chronos olacak. Alüminyum tabanlı yekpare gövdesi, gelişmiş donanım özellikleri ve daha düşük maliyeti ile dikkat çeken 7 Serisi Chronos dizüstü bilgisayar modelinin tüm detayları bu videomuzda.

Continue reading ‘Samsung Chronos 7’nin tüm detayları’

 

Samsung C3750 video inceleme

samsung c3750 Samsung C3750 video inceleme

Samsung C3750 sosyal ağlara her an bağlı olmak isteyen, basit bir cep telefonunda hepsini halledeyim diyenler için bir telefon. Detayları videomuzda!

Continue reading ‘Samsung C3750 video inceleme’

 

Dente Gamezone 7000 video inceleme

Dente Gamezone 7000 Dente Gamezone 7000 video inceleme

Bu videomuzda Dente’nin Oyunculara yönelik bilgisayar serisi olan Gamezone’un en güçlü üyesi olan Gamezone 7000’i inceliyoruz.

Continue reading ‘Dente Gamezone 7000 video inceleme’

 

Logitech Wireless Boombox incelemesi

Logitech Wireless Boombox Logitech Wireless Boombox incelemesi

Bu videomuzda Logitech’in bluetooth teknolojisiyle çalışan ve kullanıcılara kablosuz müzik keyfi sunan Wireless Boombox modelini inceliyoruz.

Continue reading ‘Logitech Wireless Boombox incelemesi’

 En Çok Okuduklarınızclose