Mac için Skype’a Güncelleme

2.045 kez okundu
mac-skype

mac-skype.jpg" rel="lightbox[4006]" title="mac-skype">mac skype 300x181 Mac için Skypea GüncellemeSkype ürünlerin Mac için olan sürümünü güncellediklerini duyurdu.

Görüntülü görüşme yazılımı Skype, Mac için de aktif çalışmaya devam ediyor. Kullanıcılardan gelen geri bildirimlere dayanarak yapıldığı belirtilen güncellemede yeniden boyutlandırılabilir kişiler listesi ile video aramaları ve ekran paylaşma konusunda geliştirmeler yapılmış durumda.

Mac için Skype 5.8 sürümü ile daha inceltilmiş bir kişiler listesi karşımıza çıkıyor. Tabii ki bu listeyi istediğiniz zaman istediğiniz şekle yeniden boyutlandırmak size kalmış. Ayrıca Mac’teki yazılım ile mobil cihazlar arasında video görüşmeleri de geliştirilmiş. Artık mobil cihazdaki Skype’ından görüşme yapan birisi cihazını çevirdiğinde bu değişim Mac’teki yazılıma da yansıyacak. Ekran paylaşmada ise masaüstünüzü paylaşabilecek veya arkadaşınıza istediğiniz fotoğrafları gösterebileceksiniz. Ancak maalesef bu özellik sadece para ödeyen üyeler için sunuluyor. Öte yandan yeni sürümün Mountain Lion için hazır olduğunu ve geri uyumluluğa da sahip olduğunu belirtelim.

Mac için Skype 5.8’i buradan indirebilirsiniz.
(gelecek olan ekranda 5 saniye bekleyip reklamı geç’e tıklayınız).

 

Benzer Yazılar

0 Responses to “Mac için Skype’a Güncelleme”


  • No Comments

Mesaj YAZ
En Çok Okuduklarınızclose