Modern Warfare 3 Collection 2 İncelemesi

3.034 kez okundu
call-of-duty-ps3

call of duty ps3 1 300x186 Modern Warfare 3 Collection 2 İncelemesi Modern Warfare 3’ün Collection 1 eklentisi tüm kullanıcılar için Xbox Live üstünden yayımlandı. DLC; Liberation, Piazza, Overwatch ve Black Box adında 4 yeni multiplayer haritası içeriyor. Ayrıca Black Ice ve Negotiator adında iki yeni Special Ops görevi de eklentide yer alıyor.

COLLECTION 2: TAKIM OLUN VE KOZLARINIZI PAYLAŞIN.
İkinci Modern Warfare 3 DLC paketi yeni Multiplayer/Survival haritaları, Special Ops görevleri ve oyuna yeni eklenen Face Off haritalarıyla karşınızda.

Call of Duty serisinde bir ilk olan Face Off modu, daha yakın çatışmalar için 1′e 1 ve 2′ye 2 mücadele edebileceğiniz haritalar içeriyor.
Collection 2 ek olarak, 3 yeni multiplayer harita, 2 Special Ops göreviyle geliyor.

call of duty ps3 2 300x186 Modern Warfare 3 Collection 2 İncelemesi YENİ HARİTALAR/GÖREVLER
•Oasis
Gözde bir tatil yeri olan Oasis Hoteli, tarihi bir kalenin tepesine kurulmuş bir tam bir Multiplayer arenası.

•Kill Switch
Bu stresli ve yeni Special Ops görevi iki kişilik takımınızı düşman hatlarının gerisine bırakıyor. Göreviniz – bir Rus gemisini EMP bombası patlatarak etkisiz hale getirmek. Dilerseniz düşman hatlarına sızmaya çalışan yakın çatışmaya asker olabilir, veya ona korunma ateşi sağlayan Sniper’ı yönetebilirsiniz. Eğer beraber çalışmazsanız, sayıca üstün düşmanlarınız sizi alt edecektir.

•Iron Clad
Bir oyuncu Abrams-sınıfı bir tankı yönetirken, diğeri de piyadeyi yönetiyor. Kumsalları temizleyip bir uçak enkazının içinde siper alacaksınız ve düşman hatlarını yarıp Hamburg’dan kaçmaya çalışacaksınız bu yeni Special Ops görevinde.

•Getaway
Modern Warfare serisinin ilk “Face Off” haritasında, akvaryumları ve havuzlarıyla tropik bir tatil yöresi olan bu harita, artık ölümcül bir silahlı çatışmanın geçtiği yer.

call of duty ps3 3 300x186 Modern Warfare 3 Collection 2 İncelemesi •Lookout
Çatışmalardan iyice yıpranmış bir yamaçta geçen bu yeni “Face Off” haritası sizi ve hasımlarınızı dar koridorlarda karşı karşıya getiriyor.

•Free to Public – Erosion
Binlerce yıllık bu tarihi Roma kalıntıları ve su kanalları, yeni Face Off haritamıza ev sahipliği yapıyor.

•Free to Public – Aground
İskoçya’nın Orkney Adası’ndayız. Sarp yamaçlar, mağaralar ve karaya oturup paslanmış eski bir gemi enkazı bu kez çalışmamızın ev sahibi.

 

Benzer Yazılar

0 Responses to “Modern Warfare 3 Collection 2 İncelemesi”


  • No Comments

Mesaj YAZ
En Çok Okuduklarınızclose