nokia’dan yepyeni bir müzik telefonu nokia X2-02

1.673 kez okundu

nokia-x2-02.jpg" rel="lightbox[1895]" title="nokia-x2-02">nokia x2 02 nokia’dan yepyeni bir müzik telefonu nokia X2 02  Nokia, müzik, internet dünyasını sevenler için geliştirdiği çift SIM kartlı yeni modeli Nokia X2-02’yi piyasaya sürdü.
Nokia çift SIM kartlı müzik telefonu yeni Nokia X2-02’yi kullanıcılarla buluşturdu. Nokia X2-02 şarkı kaydetme ve paylaşma, arkadaşlarınızla sürekli bağlantıda kalma gibi benzersiz özellikler sunuyor. Dahili FM anteni, MP3 çaları, telefondaki müziklere hızlı ulaşmayı sağlayan tuşları, kulaklık olmadan müzik dinlemeyi sağlayan dahili hoparlörü ve microSD kart ile 32 GB’a kadar arttırılabilen belleği sayesinde, Nokia X2-02 ile telefonunuza binlerce şarkı yüklemek ve dinlemek mümkün. Nokia X2-02 özel audio-process özelliği sayesinde bu fiyat segmentindeki en temiz sesi kullanıcılarına sunuyor. Telefon ayrıca “Play via Radio” özelliğiyle radyodan beğendiğiniz şarkıları kaydetmeye, çalma listelerinizi ev ya da arabanızdaki müzik sistemine ya da diğer cep telefonlarına aktarmaya olanak tanıyor

Çift SIM kartlı Nokia X2-02’ın Easy Swap özelliği sayesinde SIM yöneticisini kullanarak telefonu kapatıp açmaya gerek kalmadan beş taneye kadar SIM kart ve böylece uygun maliyetli tarifeler arasında kolaylıkla geçiş yapmak mümkün. İnternet sayfalarını yüzde 90’a kadar sıkıştırabilen Nokia internet tarayıcısı sayesinde ise internete girmek hiç olmadığı kadar kolay ve hızlı. Data maliyetleri de daha ucuz.

Nokia X2-02’nin ana ekranındaki kısa yol çubuğundan doğrudan ulaşabileceğiniz Facebook ve Twitter ile, arkadaşlarınızın durum iletilerini ve tweet’lerini bir bakışta görebilirsiniz. Kırmızı, gümüş, turuncu, mor ve mavi olmak üzere beş farklı renk seçeneği ile telefon etkileyici bir görünüme sahip.
Ürün özellikleri

Series 40, Üstün ses kalitesi, FM radyo ve radyodan kaydetme, 32 GB’a kadar microSD hafıza desteği, Easy Swap çift SIM kart özelliği, Nokia tarayıcı, Boyutlar: 113 mm x 50 mm x 15 mm, Ağırlık: Batarya dahil 93 gram, Ekran: 2,2 inç, 240×320 piksel, Kamera: 2 megapiksel,  Nokia Browser yoluyla sosyal ağlara, e-postalara kolay erişim, chat ve anında mesajlaşma, Nokia Mağaza’da yer alan binlerce uygulama ve oyunu indirme imkanı, Easy Swap çift SIM kart özelliği sayesinde farklı SIM kartlar arasında kolay geçiş. SIM yöneticisi tuşuyla beş taneye kadar SIM kartı yönetebilmek ve her SIM karta ayrı isim vermek mümkün. Dahili FM anteni, MP3 çalar, telefondaki müziklere hızlı ulaşmayı sağlayan müzik tuşları· “Play via Radio” özelliğiyle radyodan beğendiğiniz şarkıları kaydetme, çalma listelerini ev ya da arabanızdaki müzik sistemine ya da diğer cep telefonlarına aktarma imkanı· 18,5 günlük bekleme, 9,7 saat konuşma süresi

Nokia X2-02’ın perakende satış fiyatının vergiler hariç 60 EUR civarında olması bekleniyor.

 

Benzer Yazılar

0 Responses to “nokia’dan yepyeni bir müzik telefonu nokia X2-02”


  • No Comments

Mesaj YAZ
En Çok Okuduklarınızclose