Nokia Asha 303

3.054 kez okundu
nokia-asha-303

Dokunmatik ekranları kullanamayan veya hem dokunmatik ekran, hem de klavyeli telefonum olsun diyen kullanıcıları firmalar duyuyor. Nokia bu yeni modelinde, dokunmatik ekran ve qwerty klavyeyi bir arada sunuyor.

Kırmızı ve gri renklerde tercih edilebilen Nokia Asha 303, tamamen eğlence ve internet odaklı tasarlanmış bir telefon. 2,6 inç büyüklüğünde ve kapasitif dokunma teknolojisini destekleyen bir ekrana sahip.

nokia asha 303 300x268 Nokia Asha 3033.5G şebeke desteğinin yanı sıra wi-fi bağlantı da bulunduran telefon da tek eksik yan kameranın 3,2 MP gibi düşük bir çözünürlüğe sahip olması. Ama bu düşük çözünürlük lafı da sizleri aldatmasın. Çok acil durumlar için gayet başarılı. 1Ghz hızında görev yapan işlemcisi ile uygulamalarda ve işletim sistemi kullanımında üstün bir performans sergiliyor.

3.5mm kulaklık çıkışı ve buna bağlı müzik performansı da kullanıcılarını tatmin edecek düzeyde iyi. Tabi ki, RDS destekli FM radyo üzerinden de müzik dinleyebilmek mümkün. Bu iri görünüşlü telefonun ağırlı da merak ediliyordur. Tam 99gr. evet yanlış duymadınız tam 99gr. Oldukça hafif bir cihazdır.

Cihazın kutu içeriği de oldukça iyi. Bir adet mikrofonlu kulaklık, 2 GB microSD kart, şarj aleti kutu içinden çıkan aksesuarlar. Ama ne yazık ki data kablosunu para verip satın almanız gerekiyor. Ürünün fiyatına gelince; 400TL’den başlıyor ve 460TL’ye kadar satan yerler bulunuyor.

 

Benzer Yazılar

0 Responses to “Nokia Asha 303”


  • No Comments

Mesaj YAZ
En Çok Okuduklarınızclose