nokia kablosuz hoparlör

1.740 kez okundu

nokia-kablosuz-hoparlor.jpg" rel="lightbox[2248]" title="nokia-kablosuz-hoparlor">nokia kablosuz hoparlor nokia kablosuz hoparlör Nokia’nın harici güç kaynağına ihtiyaç duymayan hoparlörüyle her yerde müzik dinleyebileceksiniz.
Nokia’nın kablosuz hoparlörü, bulunduğunuz her yerde müziği 360 derece çalmanıza olanak tanıyor. Yüksek tizden zengin bas tonlarına kadar 360 derece ses veren Nokia Play 360°, kompakt kablosuz tasarımıyla istediğiniz yere kolaylıkla taşınabiliyor.
KABLOSUZ EĞLENCE

Müziğinizin tadını, gerçek kablosuz stereo seste çıkarmak için hoparlörü başka bir Nokia Play 360° ile kablosuz eşleştirebilirsiniz. Uzun ömürlü, şarj edilebilir batarya ve Bluetooth stereo desteğiyle hoparlörü gittiğiniz her yere götürmeniz mümkün.
TAMAMEN KABLOSUZ

Telefonunuz NFC’yi destekliyorsa, eşleştirme işlemini anında yapmak için hoparlörle telefonunuza dokunmanız yeterli. Müzik aktarımı anında başlıyor. Çok çeşitli telefon, müzik çalar ve bilgisayarlarla uyumlu olan Nokia Play 360°’ın kablosuz Bluetooth bağlantısıyla müziğinizi ister telefondan, ister müzik çalardan ister bilgisayarınızdan dinleyebilirsiniz. Ürün paketine dahil olan uzun ömürlü Nokia Batarya BL-5C ise, şarj edilebiliyor ve gerektiğinde kolaylıkla değiştirilebiliyor

 

Benzer Yazılar

0 Responses to “nokia kablosuz hoparlör”


  • No Comments

Mesaj YAZ
En Çok Okuduklarınızclose