Nokia Lumia 800 ilk güncellemesi hazır

5.730 kez okundu

lumia800 Nokia Lumia 800 ilk güncellemesi hazırNokia bugünlerde çok meşgul. Bir yandan T-Mobile ile görüşmeleri sürerken, bir yandan da Lumia 800 adlı modellerine güncelleme hazırlamakla uğraşıyor. Peki güncellemenin artıları neler?
Nokia, Windows Phone 7.5 tabanlı akıllı telefonları Lumia 800’ün ilk güncellemesinin hazır olduğunu duyurdu. Güncellemeyi yapabilmek için, telefonunuzu Zune’a bağlamak ve gerekli dosyaları indirmek zorundasınız.

Güncelleme ile birlikte en önemli sorunların yani şarj ve ses kalitesi konusunda yaşanan sıkıntıların çözülmesi bekleniyor. Ayrıca parlak gün ışığında ekran seçimlerinin artık daha kolay yapıldığı da söylenenler arasında.

Nokia yalnızca bu kadarla da kalmadı. Ücretsiz olarak kullanılan harita uygulamasını da güncelleyerek, üç boyutlu görüntülerle destekledi. Bu özelliğe de yeni güncelleme ile sahip olmanız mümkün. 25 farklı şehirde çalışır durumda olan üç boyutlu haritalar ile navigasyon konusunda da sıkıntı yaşamayacağız gibi görünüyor.

Nokia, Maps 3D adındaki üç boyutlu harita uygulaması ile ilgili olarak bir de video hazırladı ve kullanıcılarının beğenisine sundu. Hep birlikte izliyoruz.

 

Benzer Yazılar

0 Responses to “Nokia Lumia 800 ilk güncellemesi hazır”


  • No Comments

Mesaj YAZ
En Çok Okuduklarınızclose