Onyo Haipad Winner S

5.889 kez okundu
Onyo-Haipad-Winner

Ucuz tablet arayışlarına herkes giriyor bu aralar. Malum İpad fiyatları 1000-2000TL arasında değişiyor ve çoğu kişinin alacak gücü olmuyor. Bu yüzden birçok çeşit farklı alternatifler var. Bunlardan birisi de; Onyo Haipad Winner S

7” kapasitif çoklu dokunmatik ekranıyla ve 1.5Ghz’a kadar çıkabilen işlemcisiyle bu ürün fiyatına oranla çok mantıklı bir seçim. 512MB ram, 4GB dahili hafıza, ön vga webcam, sd kart girişi gibi ekstra özellikleri de var.

Onyo Haipad Winner 300x186 Onyo Haipad Winner SÜrünün kutu içeriği hiç iyi değil. Sadece şarj aleti ve usb data kablo çıkıyor içinden. Ne bir kulaklık, ne bir rj45 çeviricisi yok. Ama pek sorun da değil. Wi-fi internet kullanacaksanız sıkıntı yok. Ama cihazın bir sıkıntısı da wi-fi çekim gücü uzakları pek göremiyor, diğer ürünlere nazaran.

Yinede fiyat/performans olarak her kitleyi memnun edecek bir ürün. Angry Birds, Fruit Ninja gibi oyunları sorunsuz ve en ufak takılma olmadan oynatması büyük bir avantaj çoğu kullanıcı için. Ürün Android 2.3 yüklü olarak geliyor ama firma ücretsiz olarak istediğiniz an 4.0’a yükseltebiliyor sizi.

Ürünün bir zayıf noktası da hoparlörüdür. En yüksek ses bile kalabalık bir ortamda duyulmuyor neredeyse. Ama ev veya sakin bir ortamda yeterli olabilir. Yine de kulaklık veya ses bombası ile kullanmak dertten tamamen kurtarır sizi.

3000mah bir batarya var cihazda. Wi-fi açık aralıksız 3 saat çalışabiliyor. Wi-fi kapalıyken 4 saati bulabiliyor. İlk şarjı 10 saat ondan sonraları ise 1.5 saatte doluyor. İnternete girmek, kitap okumak, mail bakmak, facebook-twitter gibi sosyal ağlara bağlanmak istiyorsanız bu cihaz tam size göre. Android market’den indireceğiniz yüzlerce bedava oyun ve uygulama da cabası.

Ürün Metro Grosmarketler de 2 ay önce 199TL’den satıldı kampanyalı fiyat olarak. Gerçek fiyatı 399TL ama daha ucuza bulmak da mümkün tabi ki. Az paraya çok işim görülsün diyorsanız, doğru cihazı alacaksınız.

 

Benzer Yazılar

0 Responses to “Onyo Haipad Winner S”


  • No Comments

Mesaj YAZ
En Çok Okuduklarınızclose