Samsung Galaxy S4 Piyasada!

5.819 kez okundu
s4

Dünyada ilgi uyandıran dev telefon üreticisi Samsung şirketi yeni nesil akıllı telefonu Samsung Galaxy S4 ile ilgili tanıtım videosu yayınladı. Yayınlanan videoda telefon gizli tutulsada reklam insanların ilgisini çekecek nitelikte. Samsung, bir sürpriz ile daha dünya çapında yeniliğe imza atmaya hazırlanıyor. Samsung Galaxy Note 8.0 modelini piyasaya sürdükten sonra şimdide Galaxy S4 mobil cihazı satışa çıkarmaya hazırlanıyor. Apple ve Samsung kıyasaya rekabet içerisinde mobil teknolojiler alanında yarışıyorlar. Apple’ın iPad ürününün Mini tasarımına benzerliğiyle ilgi oluşturan yeni modeli Galaxy serisinin en güzel modeli olarak bekleniyor.

Samsung Galaxy S serisini bir yeni modeli daha ekleyecekken bu son modeli biraz daha gizli tutmaya özen gösterdi. Samsung tarafından Galaxy S4 için yayınlanan videoda telefonla ilgili hiçbir görüntünün yer almaması alıcı kitlede daha çok merak uyandırıyor. Samsung’un Mart ayının ortalarında çıkarmayı planladığı telefonu merakla bekliyoruz.

Samsung Galaxy S4: I9500

Genel olarak 4. nesil özelliklerine uygun üretilmiş telefon, LTE 800 / 1800 / 2600 4G özelliklerini bünyesinde barındırıyor.16 milyon renk ölçütlü yüksek çözünürlükte telefonun 1080 x 1920 pixels boyutlarında olması ve yaklaşık 5 inç birim boyutuna sahip olarak tasarlanması Samsung Galaxy S4 modeliniadeta gelişmiş bir el bilgisayarı olarak adlandırmamızı sağlıyor. Dokunmatik özellikli akıllı telefonlar içerisinde şimdiye kadar beklenen en gelişmiş özelliklere sahip telefon olduğunu söylemek mümkün. Samsung akıllı telefonlar piyasasında yapmış olduğu atılım sayesinde rakiplerine fark atacak gibi gözükmekte. Samsung Galaxy S4 Fiyatının da bu özelliklerle doğru orantılı olarak satışta olacağı tahmin ediliyor. 16/32/64 GB micro SD kart taşıyabilecek özelliklerde üretilen telefonun dünyada ve Türkiye’de yüksek oranda satılacağı düşünülüyor.

Samsung Galaxy S4 Telefonla Gelen Genel Özellikleri

- S-Voice ile doğal konuşmaya göre telefon yönlendirebilme
– Göz hareketine göre duyarlı telefon komutlama
– Dropbox özelliği
– TV çıkışı (MHL A/V link) özelliği
– MP4/DivX/XviD/WMV/H.264/H.263 player ile medya yürütme desteği
– MP3/WAV/eAAC+/AC3/FLAC player ile medya oynatma özelliği
– Organizer ile işlerinizi kontrol altına alabileceksiniz
– Resim/Video düzenleme özelliği
– Döküman görüntüleme (Word, Excel, PowerPoint, PDF)
– Google Search, Maps, Gmail, YouTube, Calendar, Google Talk, Picasa gibi uygulama özellikleri
Android 4.2 ile tutkulu bir hız

Samsung Galaxy S4 Nasıl Bir Dizayna Sahip?

Samsung Galaxy S4 modeli daha tanıtılmadan piyasaya fotoğrafları düştü, işte o fotoğraflara göre yeni model telefon nasıl bir tasarıma sahip inceleyelim.

 

 

 

Benzer Yazılar

0 Responses to “Samsung Galaxy S4 Piyasada!”


  • No Comments

Mesaj YAZ
En Çok Okuduklarınızclose