SAMSUNG GALAXY Serisinin Başarısı

1.686 kez okundu
samsung-glaksy

Samsung’un 2 yıl önce çıkarmaya başladığı Galaxy serisi cihazlar oldukça büyük satış başarıları yakaladı. Her yıl Samsung bu seriye yeni üyeler ekliyor. Samsung’un yeni çıkardığı Galaxy S3 ülkemizde ve dünyada daha piyasaya çıkmadan büyük ilgi aldı. Cihaz piyasaya sürüldükten sonra oldukça fazla sattı.

Cihaz daha önce hiçbir cep telefonunda kullanılmamış birçok özelliği barındırıyor. Bunlar kablosuz şarj ve göz hareketlerini algılayıcı sensordur. Ayrıca kullanılan dört çekirdekli işlemci ve yüksek bellek ile aynı anda HD video izleyip ekranın bir bölümünde de mesajlarınızı yazabiliyorsunuz. Bu özellik ile cihaz adeta gövde gösterisi yaptı bize. Cihazın kamerası da diğer özellikleri gibi oldukça gelişmiş özelliklere sahip. Siz kamera tuşuna basınca cihaz birçok fotoğraf çekiyor ve sizin için en güzel fotoğrafı seçiyor. Devasa büyüklükte ekranı ve HD ekran çözünürlüğü, Süper Amoled teknolojisi ile birleşince ekrana bakmaya doyum olmuyor.

Samsung bu cihazı Android’in imkânlarından sonuna kadar yararlanmak isteyenler, oyunları bilgisayar kalitesinde oynamak ve kesinlikle beklemek istemeyenler için üretmiş.

 

Benzer Yazılar

0 Responses to “SAMSUNG GALAXY Serisinin Başarısı”


  • No Comments

Mesaj YAZ
En Çok Okuduklarınızclose