Samsung’un bombası belli oldu

2.035 kez okundu
samsung

Samsung 29 Ağustos etkinliğinde ne ile karşılaşacağımızı resmen onayladı! İşte bizi bekleyen sürpriz

IFA 2012 basın konferansına sayılır günler kala Samsung bir anda gazetecileri, yazarları ve editörleri bu etkinliğe davet etmeye başladı. 29 Ağustosta başlayacak olan konferansta Samsung tarafından yeni bir ürünün daha tanıtılacağı söylentisi etrafta kol geziyordu.

samsung 300x186 Samsungun bombası belli olduTanıtım görselinde sihirli bir kutunun açılışı resmedilen Samsung etkinliği, ayrıca üzerinde “O büyülü an geldiğinde.” gibi bir ibare de bulunuyor. Görselin ve sözlerin fazlasıyla dikkat çekici olması, bir süredir Samsung Galaxy Note 2’nin gözler önüne serileceğini düşündürüyor ve birçok farklı spekülasyona sebebiyet veriyordu. Nitekim dün yapılan bir açıklama ile Berlin’de yapılacak olan “Samsung Mobile Unpacked” etkinliğinde Samsung Galaxy Note 2’nin tanıtılacağı resmen onaylandı.

Yeni Note 2 ile ilgili herhangi bir bilgi ne yazık ki teknoloji dünyasına sızmadı fakat konu hakkında bilinen tek şey, cihazın ilk modelinin 5.5 inçlik ekranından daha büyük olacağı. Pek tabii daha hızlı bir işlemci ve daha kaliteli bir kameraya sahip olması da beklenen özellikler arasında.

kaynak:Ertuğrul Süngü

 

Benzer Yazılar

0 Responses to “Samsung’un bombası belli oldu”


  • No Comments

Mesaj YAZ
En Çok Okuduklarınızclose