Sony’den MS’e rakip tablet

1.537 kez okundu
sony-ms-ye-rakip

sony-ms-ye-rakip.jpg" rel="lightbox[4458]" title="sony-ms-ye-rakip">sony ms ye rakip 300x186 Sonyden MSe rakip tabletSony’nin Microsoft’un Windows 8’li tableti Surface’e karşı geliştirdiği tablet, internete sızdı!
Sony’nin sızan yeni Xperia tableti klavyesi, şirketin Microsoft’un Surface tabletlerine benzer bir ürün üzerinde çalıştığını ortaya çıkardı.

Sony’nin şu anki üst seviye tableti Tablet S’den ince olan Xperia tabletin Tegra 3 işlemciye sahip olduğu ve Android 4.0 ile çalıştığı söyleniyor. “Xperia Tablet” adındaki cihaz, 9.4 inç TruBlack ekrana, Bluetooth bağlantısına, stereo hoparlörlere, 8MP’lik bir arka yüz ve 1MP ön yüz kamerasına sahip. Tabletin bir “misafir modu” sunacağı, bu sayede onu bir arkadaşınızla veya ailenizden bir kişiyle paylaşabileceğiniz söyleniyor. Böylece kişisel dosyalarınıza erişim vermeden tabletinizi başkalarıyla paylaşabiliyorsunuz.

Tablet için sunulan isteğe bağlı aksesuarlar arasında bazı kılıflar ve stand’lar var. Tabletin önümüzdeki ay gerçekleştirilecek IFA elektronik fuarında tanıtılma olasılığı yüksek.

 

 

 

 

Kaynak: Chip.com.tr

 

Benzer Yazılar

0 Responses to “Sony’den MS’e rakip tablet”


  • No Comments

Mesaj YAZ
En Çok Okuduklarınızclose