The New iPad Özellikleri ve Fiyatı

2.017 kez okundu
new-ipad-ozellikleri

APPLE bilindiği gibi Dünya’nın en büyük teknoloji devlerinden birisidir. Ürettiği tüm ürünlerle büyük bir kullanıcı kitlesi yakalayan firma, çalışmalarını tamamladığı son ürünü olarak The New iPad ile de büyük bir kitleye hitap etmektedir.

APPLE, alışılagelmiş isim anlayışından sonra tüm Dünya’yı şaşırtan yeni tabletini piyasaya sundu. Bir süredir teknoloji dergilerinde tartışılan yeni iPad’in ismi nihayet belli oldu. Tüm teknolojiyi takip edenlerin ve yazarların tahmini İPAD3 olacak yönündeydi. Fakat APPLE beklentilerin dışına çıkarak yeni tabletine The New iPad ismini verdi.

new ipad ozellikleri1 300x186 The New iPad Özellikleri ve FiyatıThe New iPad’in özellikleri de yazarak bitirilemeyecek kadar fazladır. İşte The New iPad’in başlıca özellikleri; tablette retina display ekranla 2048 x 1536 piksel çözünürlük kalitesi yakalanmıştır. Ürü 9,7’’ boyutunda geniş bir ekrana sahiptir. Üründe piyasanın ilkleri arasında olan 4G özelliği mevcuttur. Aynı zamanda WLAN teknoloji de bu ürünün yapı taşlarından birisidir.

The New iPad’in çekim kalitesi de oldukça yüksektir. 5 MP LED kamerasıyla müşterilerine eşsiz görüntü kalitesi sunmaktadır.

The New iPad bilindiği gibi farklı bellek çeşitleri barındırmaktadır. 16 GB, 32 GB ve 64GB bellek boyutlarıyla satışa sunulan tablet, 4G+WLAN ve WLAN şeklinde iki sınıfta fiyatlandırılmıştır.

The New iPad bataryası yönüyle de kullanıcılarını şaşırtmıştır. Müzik, film internet her ne yapıyorsanız bu tabletle 10 saat kesintisiz hizmete hazır olun.

The New iPad Türkiye’de satışı yapılan ürünlerden birisidir. Ortalama 1800-200 TL arası değişen fiyat aralığıyla müşterilerine ulaşmaktadır.

 

Benzer Yazılar

0 Responses to “The New iPad Özellikleri ve Fiyatı”


  • No Comments

Mesaj YAZ
En Çok Okuduklarınızclose