TheEndApp: Yaşamak İstiyorsan Koş!

1.401 kez okundu
the-end

Günlük hayatın koşturması sırasında belki de en çok ihtiyaç duyduğumuz bir süre hiçbir şey yapmadan dinlenmektir. Ancak son dönemlerde özellikle akıllı telefonların ellerden düşürülmediğinden beri görüyorum ki ne zaman birkaç dakika boş kalınsa, anında akıllı telefona sarılıp ya sosyal medyada dolaşılıyor ya da oyun oynanmaya başlanıyor.

Son dönemlerde hemen hemen her yaştan oyuncu kitlesine sahip olduğunu gözlemlediğim Temple Run, bu başarısı ile beni her ne kadar şaşırtsa da mantığında “sürekli koşma” içeren oyunlar bir hayli popüler oldu. Hal böyle olunca, bu tarz oyunların sayısı her geçen gün artıyor. Eğer siz de Temple Run tarzı yani “sürekli koşma” oyunlarını seviyorsanız bugün sizler için seçtiğim TheEndApp’i da çok seveceksiniz.

Yukarıda bahsettiğim gibi sürekli koşma oyunlarında sizi zorlayacak ya da komplike olan çok unsur bulunmuyor. TheEndApp’de de aynı prensipte ilerlenmiş ve sürekli koşarak yüksek puanlar elde etmeye çalışıyorsunuz fakat bu koşunun amacı benzerlerinden biraz farklı. Bu oyunda volkanik bir patlama sonucu şehrin dört bir yanını saran lavlardan kaçmaya çalışıyorsunuz.

Eğer sizde sürekli koşma temalı oyunları seviyorsanız 100′den fazla bölümünü ve epey gerçekçi grafikler bulunduran TheEndApp’in tam aradığınız oyun olduğunu söyleyebilirim.

Daha detaylı bilgi ve indirmek için: https://itunes.apple.com/us/app/theendapp/id494921441?mt=8

 

kaynak:silikonvadisi.tv

 

Benzer Yazılar

0 Responses to “TheEndApp: Yaşamak İstiyorsan Koş!”


  • No Comments

Mesaj YAZ
En Çok Okuduklarınızclose