Türk Telekom evinizi taşımaya başladı

1.219 kez okundu

Türk Telekom, hayatı kolaylaştıracak ürün ve hizmetlerine bir yenisini ekliyor. ‘Pratik Taşınma Programı’ ile evini taşımak isteyen tüm Türk Telekom müşterileri, bu hizmeti çok uygun koşullarla Türk Telekom üzerinden alabiliyor. ‘Mutluluk Evinizde’ söylemiyle müşterilerinin hayatına değer katan Türk Telekom, şimdi de evini ve işini taşıyacaklar için çok özel bir hizmet daha sunuyor. Türk Telekom’un ‘Pratik Taşınma Programı’, çağrı merkezine (444 NKL 4 – 444 655 4) yapılacak tek bir arama ile bir taşınma esnasında ihtiyaç duyulan tüm hizmetlere, tek noktadan ulaşma imkânı sağlıyor. Bu servisten yararlanan Türk Telekom müşterileri, evden eve eşya nakliyesinin yanı sıra su, elektrik, doğalgaz aboneliklerinin aktarılması ve taşınma sırasında gerek duyulacak tamir işlemlerini de uygun koşul ve fiyatlarla elde edebiliyor.

sol13 Türk Telekom evinizi taşımaya başladı

‘Pratik Taşınma Programı’ ile taşınmak çok kolay
‘Pratik Taşınma Programı’ kapsamındaki tüm hizmetler Tur Assist firması organizasyonu ile sunuluyor. Asistans hizmetleri sektörünün önde gelen şirketlerinden Tur Assist, Türk Telekom müşterileri için konut taşıma öncesi ve sonrası ihtiyaç duyulan tüm destek ve organizasyon hizmetlerini uygun koşullarla sağlıyor.

Bu programın sunduğu ev taşıma hizmeti, nakliye esnasında oluşabilecek hasarlara karşı sigortalı olacak şekilde, eşyaların demonte edilmesi, paketlenmesi, kutulanması ve taşınılan yeni adreste mobilyaların tekrar monte edilmesi gibi işlemleri kapsıyor.
‘Pratik Taşınma Programı’ ayrıca, taşınma sonrasında yapılması gerekli elektrik, su ve doğalgaz için yeni abonelik, eski abonelik iptali ve aboneliğin nakli gibi işlemler için de destek sağlıyor. Bu işlemlerin yapılabilmesi için Tur Assist’in belirleyeceği yetkiliye, işlemlerin takibi için noterden vekâlet verilmesi gerekiyor.

manset7 Türk Telekom evinizi taşımaya başladı

Türk Telekom müşterileri program kapsamında sunulan ve evlerinde ihtiyaç duydukları elektrik, tesisat, anahtar ve diğer küçük ölçekli montaj işlerini MiniFIX hizmeti sayesinde vakit kaybetmeden çözebiliyor. Müşteriler, MiniFIX hizmetinin yanı sıra boyama, duvar kağıdı, çatı değiştirme gibi taşınma öncesi veya sonrası ihtiyaç duyulan kapsamlı ev hizmetleri için ‘Profesyonel Konut Destek’ hizmetlerinden yararlanabiliyor.
Öte yandan ev veya ofis eşyalarının bir kısmını ya da tamamını güvenli bir ortamda depolamak isteyen Türk Telekom müşterileri, program kapsamında yer alan ‘Pratik Depo’ sayesinde sigortalı ve profesyonel bir depolama hizmeti de alıyor. Müşteriler, talep ettikleri süre boyunca, ihtiyaç duydukları sayı ve ebatlarda Pratik Depo kiralayabiliyor ve eşyalarını bir telefonla kapılarına getirtme şansı elde ediyor.

 

kaynak:http://sozcu.com.tr/2014/teknoloji/turk-telekom-evinizi-tasiyor-523523/

 

Benzer Yazılar

0 Responses to “Türk Telekom evinizi taşımaya başladı”


  • No Comments

Mesaj YAZ
En Çok Okuduklarınızclose