Turkcell iPhone 4S için ön talep alıyor

1.373 kez okundu

turkcell iphone4s Turkcell iPhone 4S için ön talep alıyor  Türkiye’de resmi satışı merakla beklenen iPhone 4S için Turkcell, ön talep formu yayınladı. iPhone 4S’i almak isteyenler haberimize bir göz atsınlar.
4 Ekim’de resmi tanıtımı yapılan iPhone 4S, 14 Ekim’de resmi olarak ABD ve Avrupa’da satışa sunulmuştu. iPhone 5’in çıkmasını bekleyen Apple tutkunları biraz üzülse de, iPhone 4S’e gelen talep oldukça fazla.

Ülkemizde de iPhone 4S’e ilgi oldukça fazla. Paralel ithalat olarak ülkemize gelen ürünlerin ise fiyatları oldukça yüksek. 3.500 TL’yi bulan fiyatlar ile dudak uçurtan ve dünyanın en pahalı iPhone 4S satışına imza atan ülkemizde, operatorlerin resmi satışları merakla bekleniyordu.

Artık bu bekleyişin sonuna geldik ve iPhone 4S, Turkcell 16 Aralık’ta başlatacağı kampanya ile tüketicilere kavuşacak. Turkcell, kampanya için ön talep almaya başladı. Evinizin kapısına kadar getirilecek olan iPhone 4S için sadece buradaki formu doldurmanız gerekiyor.
Her ne kadar yurt dışındaki fiyatlara baktığımızda iPhone 4S’in kampanyalı fiyatlarının bir hayli yüksek olduğunu görsekte, paralel ithalat ile satılan fahiş fiyatları bir nebze aşağı indirecektir.

 

Benzer Yazılar

0 Responses to “Turkcell iPhone 4S için ön talep alıyor”


  • No Comments

Mesaj YAZ
En Çok Okuduklarınızclose