Wi-Fi Matic – Auto WiFi On Off uygulaması

16.636 kez okundu
android-wifi-file

Wi-Fi Matic – Auto WiFi On Off uygulaması ile ilgili açıklaayı aşağıda bulacaksınız. Bu uygulamayı Wi-Fi şifreleri ortaya çıkarmak için tasarlanmış değil, ne sen ilk kez bir Wi-Fi bağlanmak için telefonunuzu kurmak için yardımcı olur. Dikkatle açıklamasını okuyun ve sizin için ne arıyorsanız değilse, bunu download etmeyiniz. Wi-Fi Matic cihazınız size otomatik olarak operatör ağ üzerinden veri pil ve tüketimini kaydetmek için yardımcı, bulunduğunuz yere bağlı olarak Wi-Fi aktive ve deaktfi ve bir Android app.

, Wi-Fi olan bir yer geldiğinde Wi-Fi yanar ve o yeri terk ne zaman kapanır: Otomatik olarak bilinen Wi-Fi ağlarının konumunu (ev, ofis, vb fi) algılar.

Bazı eğitim (*) sonra, app, tüm sık kullanılan Wi-Fi erişim noktaları öğrenmek cihazınız zamanki yerlerde Wi-Fi kullanmak için izin ve gerekli değildir yerlerde Wi-Fi kapalı tutmalı.

– Nasıl çalışır?

Size olan göreli konum olarak operatör şebeke hücre kimliklerini (hücre kulesi betimleyici) kullanır gibi, GPS ne de Android şebeke konum servisleri kullanmak değildir, ve Wi-Fi ağları nerede. Bu kaynakların ve pil kullanımını en aza indirmek için tasarlanmıştır.

Wi-Fi Matic çok yapılandırmasını gerek yok, bir Wi-Fi bağlı yerleri otomatik olarak algılar ve öğrenir. Ayrıca sizin veya cihazınızın veri bağlantıları ile müdahale değil gerektiğinde el ile Wi-Fi yönetmenize olanak sağlar.

– Nasıl kullanılır?

1 -. App çalıştırın ve “Enable Wi-Fi Matic” üzerine tıklayın.
2 -. Eğer ilk kez bir Wi-Fi bağlanmak istiyorsanız, Android Kablosuz ağlar ayarlar menüsünde her zamanki gibi bunu. Eğer daha önce bağlandığınız bir Wi-Fi bağlanmak istiyorsanız, sadece el Wi-Fi açmak ve Android bağlantı kurmayı sağlar.
. 3 – Ve hepsi bu: bağlı olun, Wi-Fi Matic Wi-Fi yerini öğreneceksiniz. Orayı terk zaman, Wi-Fi otomatik olarak kapanır olacak ve geri almak zaman, Wi-Fi otomatik olarak (*) açık olacak

(*) Mobil taşıyıcı şebeke yapılandırması ve erişim noktası sinyal gücüne bağlı olarak, Wi-Fi Matic tam ihtiyaç duyulan tüm hücre kule tanımlayıcıları öğrenmek ve doğru çalışması için biraz zaman gerekebilir. Sıkça Sorulan Sorular edin.

Bkz:
https://sites.google.com/site/wifimaticapp/
https://sites.google.com/site/wifimaticapp/home/frequently-asked-questions

 

kaynak:https://play.google.com/store/apps/details?id=org.cprados.wificellmanager

 

Benzer Yazılar

0 Responses to “Wi-Fi Matic – Auto WiFi On Off uygulaması”


  • No Comments

Mesaj YAZ
En Çok Okuduklarınızclose